"Якість для Вас"

"Quality for You" qforu.com.ua

"Якість для Вас" - радикальне рішення Ваших питань!

Ось вже більше десяти років Ми створюємо і втілюємо в реальність всі ваші замовлення, як стандартні, так і спеціально розроблені. Ми є виробниками спецодягу, корпоративного одягу, форменого одягу, одягу спеціального призначення, додаткових виробів (рушників, постільної білизни тощо), а також спеціалізуємося на створенні виробів по Вашому спеціальному замовленню. Для Нас не існує обмежень, або нерозв'язних завдань, Ми завжди йдемо на поступки своїм клієнтам, надаючи їм якісний виготовлений продукт і кваліфіковане обслуговування!

Наше виробництво знаходиться в Дніпропетровську, але, не дивлячись на це, Ви можете здійснити своє замовлення з будь-якої точки УКРАЇНИ! Наші фахівці доставлять Ваше замовлення (при необхідності попередні зразки) у зазначені терміни!

Ми знаємо як важливо відображення індивідуальності для кожного клієнта і наскільки в наш час важлива реклама і маркетинг, тому Ви завжди можете нанести свій логотип, на нашому підприємстві, будь-яким прийнятним, для вас, способом нанесення. Якість нанесення безсумнівно буде на вищому рівні, адже ми володіємо найсучаснішим обладнанням та використовуємо ВИКЛЮЧНО якісний матеріал! Ознайомиться з видами нанесення зображення (логотипу) Ви можете у розділі «ПОСЛУГИ».

Також ми надаємо вибір якісної спецвзуття від виробників: Китаю, Німеччини, Таїланду, Молдови, Польщі та України. Для бюджетних організацій ми забезпечили вибір взуття вітчизняного виробника. З вибором робочого шкіряного і гумового взуття Ви зможете ознайомитися в розділі «продукція».

«Якість для Вас» відповідально ставиться до своєї справи і до Вашої безпеки на роботі! Ми надаємо Вам широкий вибір засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) і вже виготовленого спецодягу, який завжди є в наявності, на нашому складі Дніпропетровська. Все що Вам необхідно зробити для замовлення, це звернутися до наших фахівців за вказаними контактами і НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ Ваше замовлення БУДЕ У ВАС!

Якщо у Вас виникнуть труднощі або додаткові питання - пишіть нам на qforu7@gmail.com або spec.siz@mail.ru і ми допоможемо Вам з їх рішенням!

з пов. Адміністрація Сайту!