Корпоративний одяг або «dress code» по-українськи

Купити Корпоративний одяг. «dress code» або «кодекс одягу» - слово, яке прийшло до нас з Британіїі потрапило в топ 10 вживаних, в нашій країні, закордонних слів. Хоча, багато хто з нас незовсім правильно розуміють значення цього слова. Почувши слово дрес-код багато хто відразу асоціюють йогоз корпоративна-одягом і корпоративним стилем , але друге можливо, а ось перше не обов'язково! У таке оману вводить нас щільність вживання цього слова саме в корпоративна середовищі, в найпоширенішою сфері, де перед людиною ставляться умови форми одягу. Купити Корпоративний одяг у містах: Львів, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Стрий, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Біла Церква, Чернігів, Шостка, Полтава, Кременчук, Кам’янець-Подільський, Мукачеве, Суми.

Купити Корпоративний одяг. Насправді ж «dress code» має багато видів:Court dress, Formal (Full formal, Full dress, Formal attire), Semi-formal (Smoking, Le Smoking),Informal (Cocktail (old-style) or Business attire) і т.д. Як не дивно, але код Smart casual говорить нам про те, що дівчина може одягати джинси і светр,а хлопець може цілком одягнути джинси і мокасини. Ось він дрес-код! Виходить,що Ви можете створити свій особистий дрес-код, призначений для вашої фірми,і створити перелік одягу, який він допускає носити. Так що виходить, що більшість слов'ян пов'язують ці два поняття дуже тісно: корпоративний одяг та «dress code».

Купити Корпоративний одяг. Що ж в нашому слов'янському розумінні являє собою корпоративний одяг і як правильно її підбирати!? Корпоративний одяг виконує дві важливі функції:стимулює роботу ваших співробітників і завойовує прихильність клієнтів. Перед тим як замовити пошиття корпоративного одягу, слід визначитися які саме асоціаціївона повинна викликати у людей! Не забуваючи також про підтримку особистого стилю компанії!Адже у кожної, навіть маленької, фірми є свої корпоративні кольори, гасла тощо!І все це, також, можна виразити за допомогою одягу, створивши для своїх працівників свій особистий «dress code», який би максимально правильно передав цілі, спрямованість і політику компанії.

Купити Корпоративний одяг. Окремо, хотілося б, поговорити про ЯКОСТІ виконуваної одягу!Якщо Ви купуєте корпоративний одяг на замовлення, уточніть складу тканин і яким способом були виконані шви,якщо ж Ви її купуєте на пряму, так би мовити, «з рук в руки» проконтролюйте цю ситуацію самі.Звичайно, естетичність, в такому вигляді одягу, грає чимало важливу роль, але Ви будете на багатодовше насолоджуватися її естетичністю, якщо вона не порветься на другий тиждень і вам не доведеться з'ясовуватипричини такої ситуації. Хоч на помилках вчаться, але краще на чужих!

Купити Корпоративний одяг. Купити таку корпоративну одяг, як сорочки, краватки, футболки і кепки Ви можете у нас. Ми допоможемо підібрати Вам якісну і гарну продукцію, при бажанні, ми можемо нанести на неї логотип, будь-яким прийнятним для вас шляхом: Шовкотрафаретний друк , термодрук або вишивка .

Вдалого Вам дня і всього Вам самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна