Виготовлення виробів з тентової тканини. Тенти автомобільні, для газелі та ін, пологі, штори, укриття.

Тенти автомобільні штори, укриття. В основному вся наша продукція виготовляється з тканини з полівінілхлоридним покриттям, її також називають ПВХ тканина, ПВХ плівка, тентова тканина або банерна тканина. Вона складається з основи - тканини з поліефіру (поліестеру, лавсану), покритої з двох сторін полівінілхлоридом і захисним лаком. Тканина основи може бути різного плетіння - 6х6, 7х7, 8х8, 9х9 ниток, товщиною, як правило, 110 текс. Від основи залежить міцність пвх тканини та її здатність до натягнення. Зазвичай, подовження при навантаженні становить до 4%, є тентові тканини з попереднім натягом основи, які мають мінімальне подовження при навантаженні. ПВХ покриття різні за своїм температурним характеристикам, які в першу чергу залежать від застосовуваного при виробництві ПВХ пасти пластифікатора. Так, наприклад, морозостійкість ПВХ тканини може варіюватися від - 20 до - 55 градусів Цельсія. Купити Корпоративний одяг у містах: Львів, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Стрий, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Біла Церква, Чернігів, Шостка, Полтава, Кременчук, Кам’янець-Подільський, Мукачеве, Суми.

Тенти автомобільні штори, укриття. При виробництві ПВХ тканин використовується акриловий і тефлоновий лаки, що додають матеріалу такі додаткові властивості, як стійкість до ультрафіолету, стійкість до забруднення, придатність для друку, продовження терміну служби матеріалу. Так, ПВХ тканина, покрита тефлоновим лаком, має термін служби до 15 і більше років. Окремо слід відзначити використання різних присадок при виробництві ПВХ тканини, з їх допомогою досягаються такі властивості матеріалу, як стійкість до гниття і вогнестійкість.

Купити Корпоративний одяг. Що ж у нашому слов'янському розумінні являє собою корпоративна одяг та як правильно її підбирати!? Корпоративний одяг виконує дві важливі функції: стимулює роботу ваших співробітників і завойовує прихильність клієнтів. Перед тим як замовити пошиття корпоративного одягу, слід визначитися які саме асоціації вона повинна викликати у людей! Не забуваючи також про підтримку особистого стилю компанії! Адже у кожної, навіть маленької, фірми є свої корпоративні кольори, гасла і тому подібне! І все це, також, можна виразити за допомогою одягу, створивши для своїх працівників свій особистий «dress code», який би максимально правильно передав мети, спрямованість і політику компанії.

Тенти автомобільні штори, укриття. Достоїнствами тентових тканин також є їх невелика вага, міцність, еластичність, тривалий термін служби, стійкість до процесів гниття, широкий діапазон робочих температур, високий клас світлостійкості - тканина практично не вигоряє на сонці, великий вибір кольорів. ПВХ тканина ідеально підходить для нанесення цифрового друку і є хорошою основою для самоклеючих плівок. Тентові ПВХ тканини дуже технологічні, вони зшиваються, склеюються, зварюються гарячим повітрям, гарячим клином і струмом високої частоти. Тентова тканина забезпечує високі експлуатаційні характеристики при низькій вартості! Тентові тканини використовуються при виготовленні навісів, автомобільних тентів, літніх кафе, альтанок, спортивних матів і дитячих ігрових комплексів, басейнів, ангарів, тваринницьких ферм, масштабних павільйонів, покриттів стадіонів, виготовленні човнів, тентів на катери і яхти, бічних загороджень, а також у як рекламних носіїв і т.д.

Тенти автомобільні штори, укриття. Купити таку корпоративну одяг, як сорочки, краватки, футболки і кепки Ви можете у нас. Ми допоможемо підібрати Вам якісну і гарну продукцію, при бажанні, ми можемо нанести на неї логотип, будь-яким прийнятним для вас шляхом: Шовкотрафаретний друк , термодрук або вишивка .

Вдалого Вам дня і всього Вам самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна