ЗАХИСТ ГОЛОВИ / захисні каски

Захисні каски

Історія походження каски

Захисні каски Купити. Каска - це не звичайний головний убір, призначений нести естетичну функціональність і частково практичну. Каска, це в першу чергу захист голови в екстремальних умовах або в умовах з високим ризиком ушкодження. Вона спочатку необхідна для таких осіб, як шахтарі, будівельники, рятувальники, парашутисти й т.п. Каталог Захисних касок: опис, ціна, фото. Купити каски у Київі, Львові, Тернополі Вінниці Хмельницькому та в інших містах України.

Захисні каски Купити. Те, що в нашому розумінні зараз є захисною каскою було б правильніше назвати захисним шоломом, адже слово «каска»(Латинського походження) з'явилася за часів XVI століття і стала першою необхідністю при веденні бойових дій. Історично саме така каска послужила родоначальницею сучасної захисної каски. Вона була виконана з металу і захищала голову від удару, що рубає зверху, тому на початку XIX століття билися, в основному,саме холодною зброєю. Ви маєте можливість купити каски у Київі, Львові, Тернополі Вінниці Хмельницькому та в інших містах України. Каталог Захисних касок: опис, ціна, фото.

Захисні каски Купити. У часи Першої Світової війни роль каски хотіли істотно збільшити, удосконаливши її і зробивши куленепробивної. На жаль, всі спроби на досягнення цієї мети були провалені, тому виявилося, що навіть якщо куля і не пробиває шолом, вона неминуче ламає солдату шийні хребці. Роль каски, тим не менш, не зменшилася,вона захищала голову від випадкових осколків, твердих предметів, куль на вильоті і т.п.

Сучасні захисні каски

Купити Захисну каску. На цьому етапі історії каска не просто несла захисну функцію, від неї частково залежав результат битви. Адже чим менше смертельних результатів, тим більша ймовірність виграти бій.

Купити Захисну каску. У наш час будівельна каска не впливає на результат бою або чисельність бійців, вона спрямована на індивідуальний захист кожної людини, при небезпечних роботах. Виконується, в наш час, каска з удосконалених матеріалів, а не з метала. Сучасна захисна каска значно комфортніше своєї попередниці. Каталог Захисних касок: опис, фото, вартість.

Купити Захисну каску. Спочатку, звичайні будівельні каски були розраховані лише на захист голови від падіння зверху будівельного сміття. На самому початку свого існування каски виконувалися з нетривкою пластмаси, внаслідок чого, легко розколюється при ударі або навіть деформації. Амортизація будівельної каски був не передбачена, через що, при ударах збоку та ззаду голова впиралася в каску, створюючи відчутний дискомфорт. Ремінь каски абсолютно не закріплювався на голові нерухомо, створюючи незручність при роботі. Як бачимо, на початку свого формування будівельна каска була далека від досконалості.

Купити Захисну каску. Все так нічого, якби роль каски була б тільки в захисті голови від сміття.Але, час йде, і вимоги до захисних касок підвищується. Т.к. вона використовується в багатьох сферах діяльності і несе на собі значне навантаження по захисту, її удосконалення продовжилося. У наш час існує величезний вибір захисних касок , розрахований на будь-яке навантаження і відповідно різної вартості.Ви можете купити захисну каску абсолютно нічим не примітну, несучу самі звичайні функції,або ж замовити собі оснащену усіма потрібними елементами для особливо небезпечних та екстремальних видів робіт.

Купити Захисну каску. Здавалося б, не так давно, всього якихось 30 років тому захисних касок для туризму по горах і печерах, просто не існувало, а будівельна каска, просто була не в змозі витримати такого виду навантаження.Тому, тут застосовували вже більш важку артилерію, таку як шолом. У той час його використовували в таких видах спорту, як парашутний, гірськолижний і мотоспорт.

Купити Захисну каску. Підбивши підсумок, хотілося б акцентувати свою увагу на представлені в нашому каталозі будівельні каски. Кожна з них володіє гідною якістю зі свого класу і прийнятною ціною.При бажанні Ви можете купити каску і нанести свій логотип, при оптовій покупці ми надамовам гідні знижки.

Вдалого Вам дня і хорошого настрою!

автор статті: Євдокимова Анна