Окуляри захисні

Історія походження захисних окулярів

Купити Окуляри захисні. У нашій статті мова піде не про сонцезахисних окулярах, ні про окуляри поліпшують зору і не про село в Білорусії,під назвою «Окуляри». Ми обговоримо спеціальне оптичне пристосування, призначене для безпосередньоїзахисту очі від шкідливих факторів під час виробничої або інших видів робіт. Каталог захисних окулярів: фото, ціна, опис. Купити захисні окуляри за ціною виробника.

Купити Окуляри захисні. Як кажуть нам деякі історичні джерела, виникнення захисних окулярів посприяло непристосоване,на той час, засіб пересування. На початку XIX століття в США пасажири залізниць скаржилися на незручність у вагонах,викликане відкритими вікнами. Їздити було абсолютно не комфортно, тому сажа від паровозногодиму постійно потрапляла в очі і тягла за собою купу незручностей. Залізничні компанії, не довго розмірковуючи,знайшли, нехай і не зовсім прийнятний для їх сфери, вихід - вони виготовили спеціально розроблені захисні окуляри,які необхідно було одягати під час поїздки на залізничному транспорті. Для них це виявився самий просто вихід із ситуації, який спричинив за собою глобальне використаннятакого пристосування не тільки на виробництвах, але і в повсякденному житті. Купити захисні окуляри за ціною виробника. Каталог захисних окулярів: фото, ціна, опис.

Купити захисні Окуляри . Саме з цього кардинального перевороту в історії очки набрали свою популярність,їх застосовували в основному на виробництвах, тому як там зір людини піддавалося найбільшому ризику.За результатами статистик і досліджень, кількість травм ока відбувається саме в робітничому середовищі. Каталог захисних окулярів: фото, ціна, опис.

Купити Окуляри захисні. Найчастіше піддаються травмам очей саме чоловіки. Ризик пошкодження ока з необхідністю надання першої допомоги у чоловіків в 9! разів вище, ніж у жінок.Але, жінки - частіше отримують «безглузді» травми ока, на відміну від обережного і акуратного чоловічої статі. До «безглуздими» випадків можна віднести навіть підстригання нігтів чи волосся. Як тільки до жінки в руки потрапляєпотенційно небезпечний предмет, такий як, наприклад, ножиці або ніж, вона потрапляє в зону потенційно «безглуздою» небезпеки.

Купити Окуляри захисні. Трохи відійшовши від суттєвої теми розмови, слід повернутися до основних особливостей захисних окулярів. Окуляри такого типу повинні не тільки захищати очі від смітинок сміття і т.п., але також і не пропускати ультрафіолетового проміння, для зниження ризику ураження рогівки ока при роботі на вулиці в сонячний час. Купити захисні окуляри за ціною виробника.

Купити захисні Окуляри . У наш час різновидів захисних окулярів, нехай навіть і істотно менше, ніж сонячних,але все-таки досить багато, щоб мати право вибору. Прості відкриті окуляри, відкидні захисні окуляри,закриті з прямою вентиляцій окуляри, закриті з не прямою вентиляцією, закриті герметичні захисні окуляри, насадні,козиркові захисні окуляри, захисний лорнет і т.д.

Різновиди захисних окулярів

Окуляри захисні Купити. Серед усього цього широкого розмаїття, варто вибирати захисні окуляри, відштовхуючись від того якісаме роботи і в яких умовах Ви будете виконувати. Адже у відповідних умови, необхідна і відповідна захист!Окуляри відносяться до класу Сиз, і якщо в роботі передбачено використання захисних окулярів, то роботодавець зобов'язаний вамїх надати, щоб знизити ризик виникнення травм у процесі виробничої праці.

Купити Окуляри захисні. Захисні окуляри, це чудова захист від пилу, вітру, води, а також світлового, механічного,хімічного чи термічного ураження очей.

Окуляри захисні Купити . Захисні окуляри, призначені для захисту від механічних пошкоджень, виконуються з в'язкою і міцної пластмаси. Їх застосовують найчастіше в роботах з використанням металорізальних, деревообробних обладнань, слюсарних ісадово-городніх інструментів.

Купити Окуляри захисні. Захисні окуляри, призначені для захисту від світлового ураження, передбачають в собі світлофільтри. Їх, в основному, застосовують при зварювальних роботах, при роботах з яскравими джерелами світла, при роботах з лазерами, при спостереженнях за ядерними вибухами і пуском ракет. Спектральна характеристика світлофільтру підбирається залежновід характеристик випромінювання. Припустимо, окуляри для зварювальних робіт практично повністю поглинають синьо-фіолетові іультрафіолетові промені, частка яких у спектрі випромінювання електричної дуги максимальна, але відносно добре пропускаютьчервоні і жовті промені, що дозволяє зварнику бачити нагрітий метал. Окуляри для захисту від лазерного випромінювання можуть матимонохроматичні фільтри.

Окуляри захисні Купити . Окуляри для захисту очей від термічного ураження затримують теплове випромінювання і потік гарячих газів. Застосовуються при роботі з нагрітими тілами: в металургійному виробництві, при склодувних роботах.

Захисні Окуляри. Окуляри для захисту очей від хімічного ураження повинні щільно прилягати до очницями. Їх матеріали повиннібути інертними до хімічних реактивів, з якими виконується робота.

Окуляри захисні. Для захисту очей від води також застосовуються захисні окуляри, які щільно прилягають до очних ям. Застосовуються такий вигляд очок в плаванні, а також при роботі на палубі судна в негоду.

У нашому каталозі Ви можете підібрати окуляри, які підійдуть саме для вашого виду робіт. Ви можете звернути за консультацією або оформити замовлення, зателефонувавши нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Вдалого Вам дня і хорошого настрою!

автор статті: Євдокимова Анна