ЗАХИСТ ГОЛОВИ / підшоломник утеплений

Підшоломник утеплений

Значення підшоломника в робочій сфері

Підшоломник утеплений. Багато хто задається питанням в необхідності утепленого підшоломника і його користь на робочому місці. Навіщо він потрібен, якщо можна обійтися і без нього? Так, обійтися без нього можна! Але, щасливий працівник - це успішний працівник. Чим більш комфортно ви почуваєте себе на робочому місці,тим краще ви (або ваш працівник) буде виконувати свою роботу!

Утеплений Підшоломник . Пряме призначення утепленого підшоломника - це захист голови від холоду і для зниження тискушолома на голову робітника або натирання під каскою. Завдяки використанню підшоломникаВи перестанете відчувати почуття дискомфорту і зможете носити каску або шолом дуже довгий час. Також, завдяки шлейфу, шия завжди залишається в теплі і захищена від скочуються за комір крапель.

Підшоломник утеплений. Відмінності роботи з використанням утепленого підшоломника і без нього, можна порівняти з використанням їзди впоїзді з постільною білизною і без нього. Начебто обійтися можна, але чи варто!? Комфорт - перше, про що ми думаємо,відправляючись на роботу вранці, і чого ми очікуємо від сьогоднішнього дня!

Відмітні особливості утепленого підшоломника

Підшоломник утеплений. Також, підшоломник хороший ще й тим, що він виконаний з натуральної бавовни,ви можете не турбується про подразнення або лупи, які викликають синтетичні підшоломники.Верх підшоломника виконаний з тканини діагональ 100% ХБ, підкладка - бязь, також 100% ХБ, для кращого зігріваючого ефекту,в утепленому підшоломник присутній утеплювач, виконаний з напіввовняної ватину, одношарового.

Утеплений Підшоломник . У вас не виникне проблем з розміром підшоломника, тому він регулюється шнурівкою на потиличній частині,а попереду фіксується за допомогою хлястика та пряжки. Розміри підшоломників варіюються в межах від 55 розміру і до 62.Найпоширеніші кольори, використовувані для пошиття підшоломників - відтінки темно-синього. Утеплений підшоломник відповідає всім вимогам, представленим в ТУ 17С8-149-81.

Підшоломник утеплений. Утеплений підшоломник використовується безпосередньо і в різноманітних зимових видах спорту, таких як парашутний спорт чи гірськолижний. Також його широко використовують в лісозаготівельної сфері, але найпоширеніше його використання у сфері будівництва при монтажних роботах.

Утеплений Підшоломник . Наш сайт «Якість для Вас» радить вам використовувати цей вид спецодягу, зробивши ваш день більш комфортним і приємним,навіть в саму гіршу і неприємну погоду. Утеплений підшоломник підійде для роботи фахівців різних професій,які вимагають роботи в холодних умовах. У нашому каталозі Ви, також, можете знайти підходящу спецодяг, яку ми можемо пошити спеціально для Вас. Якщо у Вас виникнуть питання або ви хочете оформити замовлення на покупку утепленого подлемніка ,звертайтесь за нашими телефонами.

Вдалого Вам дня і хорошого настрою!

автор статті: Євдокимова Анна