ЗАХИСТ ГОЛОВИ / вставка протишумова

Беруші

Різновиди беруші

Вставки протишумні, Беруші (Бережіть вуха) або як їх називають по іншому - протишумні вкладки ,вставляються в слухові проходи вух. Основне їх призначення, це захист від шуму,води і попадання сторонніх предметів.

Беруші купити, Існує велика різноманітність протишумних вставок за призначенням, всі вони мають дуже істотні відмінності міжсобою і по-різному несуть свою функцію. Беруші для сну, наприклад, відрізняються найменшим тиском на вуха,за рахунок чого дуже комфортні для тривалого застосування.

Беруші купити, Беруші для плавання мають своє пряме призначення для хворих вух і виключають попадань в нього нестерильного води.Відмінною особливістю протишумних вставок для дайвингистов є те, що вони вирівнюють тиск,за рахунок спеціальних отворів.

Вставки протишумні, У музичній сфері використовують тільки особливий вид беруші, які, зазвичай, виготовляють на замовлення!Їх відмінність у тому, що навіть з різними частотами, всі звуки приглушаються однаково.

Беруші купити, Головна особливість захисту беруші в тому, що вони захищають від шуму саме низької частоти, пристосування захищає від високочастотного шуму називається антифон.Особливу небезпеку несе саме низькочастотний шум. Його підступність полягає в тому, що при рівній гучності низькі частоти здаються тихіше.Звук з низькою частотою в 8-12гц викликає в людини почуття страху, а інфразвук з частотою в 7 гц може викликати його смерть.

Беруші купити, В залежності від якості беруші і частотного діапазону, вони можуть нести свою захисну функцію в діапазоні 20-40 дБ. Матеріали, з яких виконуються протишумні вставки, різноманітні: силікон, поліуретан, поліпропілен (термопластик), вата, ПВХ, віск. Також, як і їх виробники, серед яких, напевно, найвідомішою є марка 3М (МММ), заснована в 1902 році вАмериці. Масштаби цієї компанії настільки великі, що вона виробляє більше 50 тисяч найменувань товару в більш ніж 60-тикраїнах світу, виготовляючи одні з найбільш якісних товарів у Світі.

Правильний підбір беруші

Беруші купити, Приступаючи до підбору необхідних Вам беруші , визначитеся з основними вимогами, яким має задовольняти ваше засіб для захисту слуху . Основне і головна вимога, якій повинне відповідати будь, без винятків, засіб захисту слуху,це звичайно високий ступінь шумозаглушення. Без цього параметра засіб захисту слуху вже ніяке не засіб захисту.По-друге, вам обов'язково слід потурбуватися про комфорт використання беруші. Другий критерій залежить від багатьох параметрів,одне з яких, саме основне, це якість. Якість, в свою чергу, теж залежить від багатьох факторів, один з яких -це виробник. Якісні беруші , повинні бути виконані з натуральних матеріалів, не випадати з вух, тобто бути комфортнимиі безпечними. Таке поєднання даних параметрів зустрінеш виключно у провідних світових виробників.За рахунок застосування безпечних і якісних матеріалів, використовуючи передові технології такі компанії,забезпечили себе потрібною репутацією і досягли величезних обсягів продажів.

Беруші купити, У нашому каталозі представлено вибір найбільш поширених, і якісних беруші і протівошумниие навушники, від компанії 3М - світового лідера з виробництва якісних засобів індивідуального захисту. Наш сайт «Якість для Вас»надає вибір лише якісних сиз, спецодягу, спецвзуття та додаткової продукції, для забезпечення власної безпеки. Ви завжди можете, звернеться до нас за консультацією або оформити замовлення, зв'язавшись з нами по нашим контактам.

Вдалого Вам дня і хорошого настрою!

автор статті: Євдокимова Анна