Засоби гігієни

Дотримання правил

мило господарське, Особиста гігієна - це звід правил і норм до чистоти спецодягу, сиз та інвентарю, яких слід дотримуватися, працівникам і персоналу виробництва,щоб уникнути можливості зараження інфекцією і профілактиці різноманітних хвороб.

мило господарське, Кожен працівник персоналу повинен дотримуватися елементарних правил особистої гігієни, щоб уникнути виникнення і поширення можливих інфекційних хвороб. Стикаючись з робочим інвентарем, випущеної продукцією, продуктами харчування та іншими елементами робочого простору персонал може сприятизабруднення їх збудниками інфекції і подальшого її поширенню, внаслідок чого може навіть викликати епідемію.Необхідно пам'ятати, що навіть маленька піщинка може викликати сильну бурю, якщо вчасно не вжити певних пересторог.

Гігієна рук

мило господарське, Головне джерело інфекції на підприємстві - це руки. Їх завжди необхідно тримати в чистоті і своєчасноусувати забруднення. Не видні людському оку, бактерії і мікроорганізми чудово себе почувають нанаших руках і не упустять можливості стати нещасливим джерелом наших проблем і хвороб. На наших руках можутьскупчуватися яйця паразитів (глистів) і мікроорганізми, які ми потім переносимо на ужиткові предмети і речінашого повсякденного життя, не здогадуючись про те, яку загрозу, представляють наші руки, ми можемо завдати величезноїшкоду собі і оточуючим нас людям, не використовуючи необхідний засобів гігієни. Звідки ж в основному беруться всі цімікроорганізми і бактерії?! Головним джерелом є туалет, тому саме кишечник зі своїм вмістом можемістити в собі і паразитів з хвороботворними бактеріями. Рідше загрозу може представляти забруднена земля ізовнішня тара. Внаслідок усього цього, в першу чергу, страждає наш шлунок, і зароджуються шлунково-кишковізахворювання. Навіть дизентерія є захворюванням саме брудних рук. Не забувайте також підтримувати в добромустані і нігті, тому під ними накопичується 95% бактерій шкіри рук. Як бачимо, руки вимагають ретельного догляду ізастосування засобів гігієни, не дивлячись на час і місце перебування людини.

мило господарське, У нашому каталозі представлені деякі засоби гігієни, які ми рекомендуємо використовувати на своїй роботіз метою підтримки гігієни, а також профілактики можливих захворювань. До того ж, працювати в чистоті,піклуючись також і про своє здоров'я, на багато приємніше і комфортніше, роблячи свій день трішки приємніше і світліше.

Гігієна спецодягу

мило господарське, Будь спецодяг повинна підтримуватися в охайності і чистоти, або ж вчасно бути замінена на нову робочий одяг. Після прання спецодяг необхідно гладити, тому після прання гине більший відсоток мікробів,тим самим знижуючи ризик зараження. Навіть якщо ваша робота пов'язана з високим забрудненням і у вас немає можливості у підтримці спецодягу в чистотіабо її своєчасній заміні, варто пам'ятати про мінімальний її контакті з поверхнями харчового вживання.Дотримуючись основних норм гігієни, ви можете убезпечити себе і своє здоров'я, позбавити себе від зайвих проблемі труднощів, викликаним несподіваним захворюванням або зараженням.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви хочете оформити замовлення пишіть нам на нашу електронну адресуабо зв'яжіться з нами по телефону. Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна