Сигнальна стрічка і сигнальні жилети

Особливості сигнальної продукції

Купити сигнальну стрічку. Сигнальна стрічка і жилети призначена для пасивного захисту, а точніше для запобігання виникнення можливої ​​небезпечної ситуації. Сигнальні жилети, стрічка і т.п. використовуються у багатьох сферах діяльності. Її використовують у своїй роботі комунальники, працівники залізничних підприємств, дорожні робітники, водії муніципального та міжміського транспорту, робочітранспортних цехів заводів і багато багато інших. Каталог сигнальної продукції: фото, ціна, опис. Сигнальна стрічка, та сигнальні жилети по ціні виробника.

Купити сигнальний жилет. Сигнальні жилети робляться обов'язково яскравих кольорів: жовтий, помаранчевий, червоний, із спеціальним складом, що володіє флуоресцентними властивостями. Світловідбиваючий ефект досягається просоченням тканини фарбою, яка за рахунок спеціально підібраного складу перетворює ультрафіолетові промені в білі, тобто створює яскраве свічення. Завдяки такій обробці тканин, одяг максимально добре виднав світлий час доби, а для збільшення видимості вночі, використовуються спеціальні світловідбиваючі елементи, які нашиваються на одяг. Сигнальні жилети, та сигнальна стрічка по ціні виробника. Каталог сигнальної продукції: ціна, фото, опис.

Сигнальний колір

Купити сигнальний жилет. Існує певний стандарт, який дозволяє використовувати для сигнальних жилетів і стрічок певні кольори: червоний, жовтий, оранжевий,зелений і синій. Для правильної передачі і контрастності, сигнальні кольориповинні використовуватися в поєднанні з чорним або білим кольором.

Купити сигнальний жилет. Пряме призначення сигнальної стрічки або жилета - для залучення уваги людей і попередженняїх про можливу небезпеку або про обережності. Сигнальними кольорами позначають джерела небезпеки абоджерела шкідливих факторів або засоби протипожежного захисту. Словом, все, що потребує особливої ​​уваги,обов'язково повинно мати викликає яскравий колір.

Купити сигнальну стрічку. Дуже часто сигнальні кольори можна побачити і безпосередньо в повсякденному житті,особливо часто ми зустрічаємо їх на дорогах, у велосипедистів і т.п. Сигнальними кольорами відзначають предмети і речі, які здалеку повинні бути поміченими. Це навігаційні знаки та споруди, аварійно-рятувальна технікаі навіть рибальські поплавці. Сигнальна продукція оточує нас скрізь!

Купити сигнальний жилет. Для сигнальної продукції використовуються яскраві кольори червоного, помаранчевого, жовтого, синього, зеленого і їх відтінки.

Але, існує істотна відмінність в смислових значеннях (області застосування) певних сигнальних кольорів, для позначення або попередження певного роду небезпеки.

Купити сигнальну стрічку. Так, наприклад, червоний колір позначає безпосередню небезпеку, попереджає нас про що вже відбуласяаварійної ситуації і загрозливої ​​небезпеки. Застерігає не вживати нас необдуманих дій або небезпечній поведінці. Застосовується виключно з такими контрастними кольорами, як білий і чорний колір.

Купити сигнальний жилет. Існує також заборона на використання червоного кольору, як сигнального. Його не варто використовувати на шляху евакуації, для позначення засобів протипожежного захисту, встановлених стаціонарно,а також для елементів, що не вимагають оперативного впізнання.

Купити сигнальну стрічку. Застосування жовтого кольору дуже схоже з застосуванням червоного кольору в сигнальній продукції, лише з однією істотною відмінністю. Якщо червоний колір застерігав нас про що вже відбулася небезпеки, то жовтий попереджає нас про можливість появи такої! Використовується з контрастним білим кольором. Основне використання для попереджувальних знаків безпеки і допоміжних елементів.

Купити сигнальний жилет. Ще один колір, в якому йдеться про небезпеку - це синій. Але, синій колір, виступає тут просто порадником, мовцем, або навіть вимагає, про діях і вчинках,які варто вживати, щоб уникнути небезпечної або критичної ситуації. Використовується синій сигнальний колір для сигнальної продукції вказуючого або дозволяючого характеру , а також для вказуючих знаків безпеки.

Купити сигнальну стрічку.І тільки один колір, говорить нам про нормальному стані і правильній роботі того чи іншого обладнання, вказує нам шляхи евакуації, допомога порятунок. Їм позначаються аптечки, кабінети і засоби для надання першої мед допомоги!

Ви може купити сигнальну стрічку , а також сигнальний жилет у нас і отримати знижки, при оптовій покупці.

автор статті: Євдокимова Анна