Утеплений зимовий спецодяг

робочий одяг "Якість для Вас"

Утеплений зимовий спецодяг. Для початку, хотілося б сказати про продукції, представленої в нашому каталозі. Наш сайт надаєВам вибір тільки якісного спецодягу, спецвзуття, сиз і допоміжної продукції. Ми знаємо, як важливий захист на роботі і віддаємо перевагу надійності і комфорту, не забуваючи про правильне співставленні ціни і якості.

Купити утеплений спецодяг. У розділі зимової та утепленій спецодягу Ви знайдете широкий вибір жилетів, курток,а також можливість замовити пошив спецодягу з будь-якої тканини, на ваш розсуд, будь-якої складності та утеплення.

Купити утеплений спецодяг. Жилети виконані з бавовни та поліестеру в співвідношенні 35/65%, наявністю підкладки і утеплювача. Відмінні особливості кожного фасону жилета, в пристосованості і зручності під кожного споживача, і наявності зручних кишень, розташованих як із зовнішньої, так і внутрішньої сторони.

Купити утеплений спецодяг. У каталозі також представлені Курточки різного фасону: демісезонні, зимові, ватяні, водонепроникні, з відстібними рукавами і зручними капюшонами. Ви зможете вибрати собі курточку, ідеально пристосовану до вашого типу роботи та умовами.

Купити утеплений спецодяг. Якщо Ви хочете пошити спецодяг на замовлення, з певного виду тканини, фасону, з необхідною кількістю кишень,наявністю відбивачів, додаткових зручних пристосуваннями або ще якими або побажаннями - Вам достатньо звернутися до наших фахівців і зробити замовлення за вказаними телефонами, і ми приступимо до роботи. При оптовому замовленні Ми надаємо гідні знижки.

Купити утеплений спецодяг. В каталозі не указу вартість позиції, тому вона прямо залежить від кількості замовленої продукції. Звернувшись за телефоном до наших консультантів, Ви завжди можете уточнити вартість вашого замовлення і можливостінадання знижок на замовлену вами позицію.

трохи про історію Одягу

Купилю спецодяг утеплений. Представивши належним чином спецодяг та робочий одяг в нашому каталозі, хотілося б трохи відволіктися від теми і згадати історію формування і початку зародження її в людському житті.

Купилю спецодяг утеплений. Коли ми вимовляємо це слово «одяг», навіть і не замислюємося про його структуру. У російську мову це слово прийшло з церковнослов'янської мови і позначало предмети, якими прикривали тіло. Одяг-реструктурувати праслов'янське слово odedja. Розвиток одягу почалося разом з розвиткомлюдської культури. Стародавня, сучасний одяг - є дзеркалом історії людини, передаючи культуру,цінності і т.п. кожної окремої країни і народу. Якщо простежити нитку історичного формування одягу,то ми помітимо, що кожен народ застосовував одяг, але кожен по своєму, накладаючи свій особистий відбиток на їїподальший розвиток і формування в сучасному суспільстві.

Купилю спецодяг утеплений. На даному етапі сучасності, ми вже не спостерігаємо відмінних особливостей в одязі різних народів і націй. Всі ми, в основному, носимо один тип одягу. У наш час існує лише уніфікована одяг,визнана у всьому Світі і лише модні тенденції привносять в неї певні дрібні зміни, не змінюючи її суті.Якщо повернутися назад в XIV-XVI століття, то побачимо, що в кожного народу є свої кардинальні відмінності в одязі.У наш час не важливо, живеш ти в Америці, Римі, Єгипті чи Україні, одяг все та ж,міняється тільки місце розташування і мода, але не метод викладу. Все ті ж футболки, сорочки, куртки, кепки, сукні та ...

Купилю спецодяг утеплений. Головна особливість одягу в тому, що, не дивлячись на те, як вона перетвориться і змінюється на всьому історичному шляхусвоєї еволюції, вона так само продовжує виконувати свої функції, як і 200 років тому. Головною функцією одягу була і залишається захисна функція, вона захищає нас від холоду і спеки та інших негативних факторів. Прикриває нашу наготу. Несе, також, одяг і функцію гігієни. Вибираючи певний тип одягу, людина, повідомляє інформацію суспільству: про свій соціальний статус, вік, національність і навіть психологічних особливостях, іноді й не усвідомлено. При цьому одяг, як би, несе сигнальну функцію, представляючи про людину частина його біографії. Не дарма сам Шерлок Холмс вважав,що саме одяг людини представляє найбільший джерело інформації про нього!

Купилю спецодяг утеплений. Також, одяг виконує допоміжні функції, виступаючи в ролі помічника в роботі, володіючи зручними кишенямиабо особливими властивостями, виконуючи захисну функцію. Підходьте до вибору одягу правильно і вона стане вашим помічникому всіх ваших справах і забезпечить вас комфортом на весь день!

Якщо у Вас виникли додаткові питання пишіть нам на нашу електронну адресуабо зв'яжіться з нами по вказаним контактам. Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна