Пошив спецодягу (робочого одягу)

Як проводиться пошиття спецодягу

Пошити спецодяг під замовлення. Ми розглянемо головні особливості, які обов'язково повинні бути врахованіпри пошитті будь спецодягу (робочого одягу) . Кожна людина має свої особисті особливості і критерії, але так як неможливо виробляти пошиття спецодягу на кожного окремобула заснована уніфікована таблиця розмірів, тобто визначена «золота середина», яка істотно полегшувала процес пошиття спецодягу на замовлення. Каталог спецодягу, від виробника. Замовити спецодяг, пошив уніформ.

Вимоги до пошиття спецодягу

Пошив спецодягу під замовлення.Спецодяг найпоширеніша і найбільш вживаний засіб індивідуального захисту робітника, тому вона повинна відповідати ряду вимог, пов'язаних зі специфікою спрямованості використання такого виду одягу. Тканина, з якої виконана спецодяг, повинна підтримувати нормальний функціональний стан робочогоі його працездатність протягом усього терміну експлуатації. Такий вид одягу, також спрямований на захист робочоговід шкідливих виробничих факторів. Пошиття спецодягу повинен виконуватися, з тканин, що не роблятьзагальнотоксичної та шкірно дратівної дії на людину. Не дивлячись на те, що це робочий одяг,вона повинна мати естетичний вигляд і володіти достатніми зносостійкими якостями. Каталог спецодягу, від виробника. Замовити спецодяг, пошив уніформ.

Пошити спецодяг під замовлення.Виходить, ми визначили перший обов'язковий параметр для пошиття робочого одягу ; Ви повинні, точно знати для яких, саме розмірів вам потрібно справити пошиття одягу. Другий етап - це вибір потрібної Вам тканини. Особливу увагу варто приділяти якості обраної тканини: її щільність, склад, метод виготовлення і т.д. Якщо Ви не впевнені з тим, яка саметканина підійде для ваших робіт, Ви можете проконсультуватися у наших фахівців! Пошив спецодягу.

Пошив спецодягу під замовлення.Після того як Ви визначилися з розмірами і вибором тканини - ми можемо приступити до безпосереднього пошиттю! Пошиття спецодягу здійснюється на нашому підприємстві, з використанням якісної техніки та обладнання! Кожна одиниця виготовленого товару перевіряється на шлюб і якість швів! Перед виготовленням все ретельно узгоджується з клієнтом! Також, при бажанні Ви можете завдати свій фірмовий знак (логотип) на будь-який вид нашої продукції. Пошив робочого одягу під замовлення.

Пошити спецодяг під замовлення.Існує ряд вже готової пошитого спеціального одягу, такий як: штани, куртка, комбінезон, фартухи, хітони і т.п. Такі види одягу можуть бути замовлені як разом, так і порізно. Класифікація - спеціальний одяг класифікується на 14 груп та 36 підгруп. В основу класифікації пошиття спецодягу покладені її захисні властивості від дії шкідливих виробничихфакторів. Перевага пошиття спецодягу, від покупки вже готового полягає в тому, що Ви особисто для себе можете визначити вимоги, яким повинна відповідати саме ваша спецодяг. Готова спецодяг залежно від конкретних виробничих умов рекомендованадля певних безпечних умов праці. Пошив спецодягу.

Пошив спецодягу під замовлення.Маркування пошиття спецодягу за захисними властивостями проводиться залежно від факторіввиробничих шкідливостей відповідно до їх умовними позначеннями. Умовне позначення маркування за захисними властивостями передбачається в нормативно-технічної документаціїна конкретний вид виробу. Сам виріб маркується незмивною фарбою, стійкою до прання та хімічного чищення. Завдяки цьому з'являється можливість видачі спеціального одягу в строгій відповідності з її призначенням. Маркування спеціального одягу, що захищає одночасно від декількох факторів шкідливості, включає позначення всіх груп і підгруп. У комплектних виробах (наприклад, куртка з брюками, куртка зі спідницею) позначення ставляться на кожному виробі, що входить в комплект.

Якщо у Вас виникли додаткові питання пишіть нам на нашу електронну адресуабо зв'яжіться з нами по вказаним контактам. Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна