ВЕРХНІЙ ОДЯГ / Пошив уніформ і т.п.

Для наочності Ми привели, всього лише, декілько прикладів замовлення спецодягу.

Ви також можете замовити пошив спецодягу для будь-якого виду професії: кухаря, офіціанта, бармена, обслуговуючого персоналу, мед. костюми і т.п. Ми виробляємо пошив БУДЬ-ЯКОГО спецодягу для жінок і чоловіків та будь-яких розмірів!

Хітони і фартухи для працівників підприємств, промоутерів і різних акцій, з нанесенням Вашого логотипу!

Замовлення пошиву спецодягу

Замовлення спецодягу поетапно

Замовлення пошиву спецодягу. До кожного виду пошиву спецодягу представляються конкретні вимоги відповідно до умов експлуатації. Спецодяг для кухаря, Медичний одяг, Замовлення спецодягу.

Замовлення пошиву спецодягу. Ми розглянемо головні особливості, які обов'язково повинні бути врахованіпри замовленні пошиву спецодягу. Кожна людина має свої особисті особливості і критерії, томуістотно полегшує пошив одягу - уніфікована таблиця розмірів. Спецодяг для кухаря, Медичний одяг, Замовлення спецодягу, пошиття спецодягу для будь-якої професії, ціни виробника.

Замовлення пошиву спецодягу. Ви повинні, точно знати для яких, саме розмірів вам потрібно зробити пошиття робочого одягу . Другий етап - це вибір потрібної Вам тканини. Особливу увагу варто приділяти якості обраної тканини: її щільність, склад, метод виготовлення і т.д. Якщо Ви не впевнені з тим, яка саметканина підійде для ваших робіт, Ви можете проконсультуватися у наших фахівців! Спецодяг для кухаря, Замовлення спецодягу, Медичний одяг, пошив спецодягу по ціні виробника.

Вибір тканини

Спецодяг для кухаря. Особливістю наших тканин, є ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ, тобто враховані всі вимоги в експлуатації. Тканини, на стадії прядіння, виробляються змішуванням синтетичних і натуральних волоконв таких пропорціях, щоб максимально полегшити Ваш робочий процес.Завдяки правильному підбору складу синтетичних волокон спецодяг ставати більш стійкадо агресивного навколишнього середовища, підвищується зносостійкість, еластичність і міцність, легке прання. Натуральні волокна сприяють комфортній шкарпетці спецодягу,володіють хорошим теплообміном і циркуляцією повітря. Пошив на замовлення спецодягу та уніформ для кухаря, офіціантів, робітників, по ціні виробника.

Спецодяг для кухаря. Після того як Ви визначилися з розмірами і вибором тканини - ми переступаємо до безпосереднього пошиття обраного вами типу уніформи! Кожна одиниця виготовленого товару перевіряється на брак і якість швів! Перед виготовленням все ретельно узгоджується з клієнтом! Також, при бажанні Ви можете нанести свій фірмовий знак (логотип) на будь-який вид нашої продукції. Замовлення пошиву спецодягу.

Спецодяг для кухаря. Пошив спецодягу (уніформи) - це пошив не тільки робочого одягу, халатів, напівкомбінезонів, курток, фартухів. Замовлення пошиву спецодягу для різноманітних професій.

Спецодяг для кухаря. Пошив спецодягу включає в себе також пошиття одягу для промоакцій, пошиття корпоративного одягу. Нанесення на спецодяг логотипів, вишивок, сублімації, термодруку, шовкотрафарету - є важливою складовою пошиття спецодягу, її брендування. Така спецодяг буде важливою частиною бренду тієї чи Інною компанії.Якщо Ваш заклад високого класу, то бажано, що б спецодяг всіх співробітників була виконана в єдиному стилі.

Спецодяг для кухаря. Якщо у Вас виникли додаткові питання пишіть нам на нашу електронну адресуабо зв'яжіться з нами по вказаним контактам. Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!

автор статті: Євдокимова Анна