Страховочні системи

Страховочні системи: особливості.

Купити монтажні пояси. Страховочні системи являють собою спеціальну екіпіровку, до якої,за допомогою карабіна або вісімки, кріпиться трос, мотузок або ланцюг. Вони є елементами скелелазного та альпійського спорядження, невід'ємна річ при висотних роботах, навіть при досить низькій висоті роботи. Купити пояси страхувальні.

Купити Страхувальну систему. Страхувальна система дозволяє розподіляти зусилля і запобігає травмуванню людини,убезпечивши його від падіння. Висотні роботи без страхувальних пристосувань це як гра на лезі ножа. Купити пояси страхувальні. Широкий вибір страхувальних систем, Каталог страхувальних систем, купити по вартості виробника.

Купити пояси страхувальні. Кожен елемент страхувальної системи є невід'ємним і необхідним, але Основними елементами страхувальної системи є:

Купити Страхувальну систему. Пряжка може бути виконана з різних конструкцій, що вимагають зворотний хід ременя і не вимагає його.

Купити Страхувальну систему. Кільце - сполучна ланка страхувальної системи. Кільце пов'язує пояс з ножним обхватом. Як додаткову страховку, при необхідності, використовують додаткову мотузку.

Купити Страхувальну систему. «Балкони» (полички) - це такі петельки з боків системи, вони призначені для розвішування спорядження, зазвичай, набору відтяжок. Як правило, вони витримують не більше 5-10 кг.

Купити Страхувальну систему. У нашому каталозі є найпоширеніші якісні страхувальні системи, та допоміжні елементи до них. Це далеко не всі особливості, які варто враховувати при покупці страхувальних систем, адже їх асортимент зараз дуже обширний. Головне, про що варто пам'ятати при покупці це - Якість!

Страховочні системи в деталях

Купити монтажні пояси. Перше питання, яке виникає у нас, перед тим як купити страховочні системи це: наскільки міцна мотузка (ланцюг або канат), і чи не лусне альтанка? Починаєш розглядати все детально і замислюєшся над тим, щоб нічого не упустити. Що ж саме слід не упускати з уваги?! Адже, видів страхувальних систем та їх елементів дуже багато! А підбір страхувальної системи дуже важливий, адже він є самим основним страхувальним елементом. Підбираючи страхувальну систему, потрібно знати яким саме видом робіт Ви збираєтеся займатися, і відштовхуючись від цього, робити свій вибір на тій або іншій системі. Потрібно пам'ятати, що вона повинна бути комфортною: ніде не тиснути, не натирати, повинна підходити вам ідеально! Купити монтажні пояси.

Основні відмінності систем

Купити монтажні пояси. Існує дві системи фіксації ременів: «фіксація з протихід» і «Doubleback». Купити монтажні пояси.

Купити монтажні пояси. Фіксація з протиходом закріплюється один раз і назавжди, вона зводиться до мінімуму послаблень ременя. Якщо Вам належить працювати цілий день, то варто вибрати саме цю фіксацію, але з нею потрібно бути уважним і не забувати робити обратки.

Купити монтажні пояси. Фіксація «Doubleback» є більш універсальною і більш поширеною в страхувальних системах,достатньо затягнути всі елементи і приступати до роботи. Є ймовірність, звичайно, зачепити щось рукою,але вона дуже мала.

Купити пояси страхувальні. Також страховочні системи відрізняються наявністю регулювання на ногах. Регулювання на ногах потрібне, якщо вам доводиться працювати цілий рік, і взимку і влітку. Це дозволить підігнати страхувальну систему під будь-який вид спецодягу або уніформи, як літніх варіантів, так і утепленій зимового спецодягу. Вона також потрібна в системі, якщо ви користуєтеся альтанкою не один. Хоча, якщо ж ви використовуєте спорядження в літній час, Вам, навряд чи, потрібне таке регулювання.

Купити пояси страхувальні. Різниця у вазі страхувальних систем. Тут все залежить від роду виконуваних робіт, адже чим менше вага, тим менш зручно і навпаки. Якщо ваша робота спрямована в основному на підйом, то легка страхувальна система якраз для Вас, але якщо рід діяльності спрямований на часті спуски або тривалому статичному перебуванні на висоті, то тут виникає незручність, адже вона складається з тонких строп. Якщо займатися бігволлом, не виключено, що у нас є і такі читачі, то Вам варто вибрати масивну альтанку з широким і посиленим ножним обхватом і поясом, петлями для спорядження. Посилений пояс дозволяє значно знизити навантаження на спину.

Купити пояси страхувальні. Повні страховочні системи служать для цілком комфортного робочого процесу,в них відрегульований центр ваги, за рахунок чого робітник, при висотних роботах,не відчуватиме напружень на хребет, і зменшується, таким чином, ризик зростання професійних захворювань.

Купити пояси страхувальні. Існує велика кількість видів страхувальних систем, але особливу увагу варто приділити найпоширенішою з них, це універсальної страхувальної системі. Адже, не дивлячись на зростання і появу нових удосконалених моделей, універсальна система не здає своїх позицій популярності. У чому ж її особливості та переваги!?

Купити пояси страхувальні. Універсальна страхувальна система розроблена так, щоб її можна було використовувати при будь-яких умовах роботи, і вона залишалася непомітною і комфортною. При необхідності Ви можете підніматися в ній на висоту або вироблятистатичні або динамічні дії на землі, протягом довгого часу, цілком не знімаючи її. Вона комфортна і не заважає. У такого виду страхувальної системи є ще одна приємна особливість - ножні петлі і пояс зроблені досить м'якими і дихаючими, так що в них відчуваєш себе зручно тривалий час. Ця страхувальна система обладнана чотирма петлями для спорядження. Варто подумати про те, щоб купити саме таку страхувальну систему.

Купити Страхувальну систему. Страховочні системи для скелелазіння: Вони такі ж зручні і комфортніі майже не мають відмінностей від Універсальної системи. Єдина відмінність страхувальних альтанок від універсальних - це використання меншої кількості петель для спорядження, дві замість чотирьох. У них так само використовуються дихаючі матеріали і правильно розподілений вагу при зриві. Але особливу перевагу страхувальних систем для скелелазіння, це можливість індивідуального підбору. Система підганяється в точності за розміром, як одяг.

Купити Страхувальну систему. Особливу увагу варто приділити догляду за страхувальними системами. Адже, як від правильного поводження з нею залежить її міцність і довговічні якості, а від цього, отже, і ваша безпека. Не варто прати систему з використанням хімікатів, краще скористатися звичайним милом, адже якою б вона надійною не була, а такий процес її неабияк порве. При максимальному і частому використанні страхувальна система може прослужити від одного року до трьох, в залежності від її початкової якості. Якщо особливо поглибиться, все ще залежить і від того яким навантаженням і тертя або іншим чинникам піддавалася страхувальна система. Варто проводити частий огляд системи на пошкодження і в першу чергу звертати увагу на силову петлю, яка страждає першою.

Купити Страхувальну систему. Вдалого Вам дня і якщо у Вас виникли додаткові питання,Ви завжди можете написати нам або зателефонувати за вказаними телефонами.

автор статті: Євдокимова Анна