• купить регланы
  • купить регланы
  • купить регланы
  • купить регланы

Реглани - зручно і практично!

Реглани і кофти гідний вибір для Ваше гардеробу!

Реглани, як вид одягу дуже зручний і практичний в нашому повсякденному житті! Він грає для нас таку ж роль, як і футболка в більш теплу пору року. Єдина їх відмінність між собою лише в довжині рукава і незначних особливостях.

З дослівного перекладу реглан - це певний покрій рукава, але у буденності регланом, найчастіше, називають просто звичайні кофти, іноді виступають у вигляді регланів, а часом і не зовсім.

Не важливо, що саме ми називаємо регланом, головне - це те, що ми розуміємо один одного! Спочатку ж про реглані ми дізналися вперше в 1862 році з англійської літератури і надалі перековеркалі дане слово під свої потреби. Назва такий вид рукава отримав від британського фельдмаршала барона Раглана, що втратив руку і приховує свій недолік за допомогою такого виду покрою.

Реглан - всього лише футболка з довгим рукавом, він застосовний в будь-якій області і сфері. Реглани є абсолютно у всіх в гардеробі! Так само як і футболка, реглани та блузи стають полотном, для творчості. Юні художники та творчі особистості, висловлюють свої упередження, прагнення і смаки через них, пишуть цитати і гасла. Компанії, корпорації, виробництва використовують їх як «рекламний двигун» і зображають на них свої логотипи, девізи і т.п.

Реглан, так само як і футболка популярний у своєму застосуванні і не має меж або обмежень. Він не піддається модним правилам і диктатур. Реглани і блузи - вище цього! Їх носити будуть завжди і все! Вони йдуть абсолютно кожній людині. І навіть якщо Ви вибрали реглан або кофту не за розміром - ні вас, ні її це не зіпсує, а лише приховає деякі недоліки, або підкреслить достоїнства. У регланах і кофтах немає недоліків. Ви просто берете і носіть його, ніяких проблем і труднощів.

Вибираючи вид одягу, слід подумати про вибір якісного реглана або кофти, які Ви можете придбати на нашому сайті. Вас також може зацікавити ряд іншої продукції, представленої в каталозі, такий як: футболки, кепки, галстуки і т.п.

автор статті: Євдокимова Анна