Умови обміну та повернення грошових коштів

Ми ГАРАНТУЄМО якість нашого товару! Основна мета нашого розвитку - зробити процес замовлення для Вас максимально
простим та вигідним
. Саме тому, якщо Ви виявили брак товару (дірочку, пляму, порваний шов) - ми гарантуємо повернення коштів або заміну бракованого товару, при цьому послуги вантажоперевізника ми оплачуємо за наш рахунок!)

ЗАМІНА БРАКУ!

- Ми гарантуємо 100% повернення коштів або заміну браку на новий. З оплатою послуг грузоперевізника за наш рахунок!)

Питання стосовно обміну та повернення коштів:

Чи можу я повернути кошти за товар?
Якщо Ви придбали у нас товар, який не вимагає індивідуального виготовлення: футболка, реглан, майка і т.д. без друку і він не підійшов за розміром, фасоном, кольором ми негайно повернемо гроші. Протягом 14 днів після отримання одягу, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом для уточнення процедури повернення.

Одяг виготовлений за індивідуальним замовленням обміну та поверненню не підлягає. До таких товарів відносяться всі позиції, на яких зроблені фотографія, напис або малюнок, в тому числі всі товари представлені на сайті. ☻ Та все ж, якщо раптом не підійшов розмір, ми готові виготовити таку ж річ з аналогічним малюнком, потрібного розміру або кольору, зі знижкою 30% (перша залишається у Вас). Наша мета, щоб Ви були задоволені купівлею та залишалися нашим клієнтом на довгі роки!)

ЯКЩО Ви уважно підійдете до підбору розмірів і ознайомитеся з таблицею розмірів наших виробів, то міняти в 99% випадків нічого не доведеться !!! А в останньому 1% - ми завжди готові піти на зустріч!)

Дякуємо за розуміння та бажаємо приємних покупок!)