UK / RU
viber(097)108-22-69;   ✉ qforu.sale@gmail.com

Шовкотрафаретний друк


Код товару:
Розміри:

Кольори:

Роздріб: Від 50 од. Від 100 од. Від 300 од.
прораховується прораховується прораховується прораховується


«Якість для Вас» пропонує Вам брендування одягу (теніски, картузи, костюми, куртки, рушники та ін.) за допомогою шовкотрафаретного друку. Друк логотипів / зображень здійснюється на нашому виробництві, що гарантує контроль якості з нашого боку і дотримання всіх вимог і специфіки кожного індивідуального замовлення.


В даний час шовкотрафаретний друк є найякіснішим видом друку, що гарантує його відмінну зносостійкість за весь час експлуатації (* за умови використання якісних матеріалів і дотримання норм у виробництві!). Для шовкотрафаретного друку ми використовуємо виключно італійські фарби (уникайте підробок!), з подальшою «вірною» їх закріпкою на виробі. Останній критерій істотно впливає на термін експлуатації, якість і комфорт.
Ціна на послуги шовкотрафаретного друку формується в залежності від обсягу замовлення, розміру нанесення і кількості кольорів. Увага: «Якість для Вас» завжди надає Вам макет на ствердження, він є безкоштовним і обов'язковим перед віддачею замовлення в роботу, надається після предоплати замовлення!

Формат для прорахунку: cdr, ai, eps.
Максимальний розмір: А3.
Мінімальний розмір елементу : 1мм.
Кількість кольорів : 7 кольорів.