UK / RU
viber(097)108-22-69;   ✉ qforu.sale@gmail.com

Шеврони/Нашивки


Код товару:
Розміри:

Кольори:

Роздріб: Від 50 од. Від 100 од. Від 300 од.
прораховується прораховується прораховується прораховується


«Якість для Вас» пропонує Вам брендування одягу (теніски, картузи, костюми, куртки, рушники та ін.) за допомогою комп'ютерної вишивки. Вишивка логотипів/ зображень виконується на нашому виробництві, що гарантує контроль якості з нашого боку і дотримання всіх вимог і специфіки кожного індивідуального замовлення.


Ціна за вишивку формується в залежності від обсягу замовлення, розміру вишивки, а також виду та щільності застилу витків. Останній критерій, в свою чергу, дуже істотно впливає на якість і естетичність готової роботи, але цілком залишається на совісті організації яка надає дану послугу. Щільність застилу витків вибирається виключно технологом, він не тільки впливає на оприлюднену вартість, але також і на якість готової роботи. «Якість для Вас» рекомендує, по можливості, не нехтувати даним критерієм у бік здешевлення послуги.


Найголовнішою перевагою вишивки логотипів / зображень, в порівнянні з іншими видами нанесення, є його естетичність. Вишивка - це завжди об'ємно, стильно, «соковито»!


Вишивка на Поло та футболках:Вишивка на Поло та футболках (частина друга):


Вишивка на рушниках та халатах:Вишивка на кепках:Вишивка на флісових кофтах:Формат для прорахунку: cdr, ai, eps.
Максимальний розмір: 25*32см.
Мінімальний розмір елементу : 3мм.
Кількість кольорів : не обмежена.